KURUMSAL

Hakkımızda

 

  • Ağır sanayi işletmelerinde iş sağlığı ve güvenliği konusunda tecrübeli bir kadro oluşturan 7OSGB olarak amacımız; iş sağlığı ve güvenliğini yasal zorunluluk olmaktan çıkarıp, çalıştığımız işyerlerinde iş kazalarını mümkün olan en az miktara indirmek, çalışanların rahat ve güvenli bir ortamda çalışmasını sağlamaktır.
  • İş yeri hekimleri, iş güvenliği uzmanları ve işyeri hemşirelerinden oluşan kadrosu ile 7OSGB sürekli gelişime inanmaktadır. Bu nedenle ekibimizin her üyesi kendini geliştirmeye önem verir böylece her iş yerinin kendine özgü yapısına uygun, verimli ve pratik çözümler üretme becerisi gösterirler. Şirketimiz için öncelikli hedef iș sağlığı ve güvenliği konusunda iş yerlerine uygun, yerinde ve ekonomik öneriler sunabilmektir.
  • 7OSGB yaptığı işin, hizmet verdiği işyerlerinde çalışanların sağlık ve güvenliği bakımından son derece önemli olduğunun her zaman farkında olarak hareket eder. İş yerlerinin gelişerek varlıklarını sürdürmesi ve çalışanların sağlığı bizim için her şeyden önce gelmektedir. Bunun için biz, 7OSGB olarak İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerini mevzuata uygunluk yanında etik açıdan da en üst seviyede yapmayı varlığımızın ilk ve en büyük sebebi olarak görmekte, tüm hizmetlerimizi bu çerçevede sunmaktayız.
EKİBİMİZ/ Our Heroes
ATAKAN SADIK ÇELİK
ŞİRKET MÜDÜRÜ
VEDAT HAYRULLAHOĞLU
İŞYERİ HEKİMİ
SULTAN HEKİMOĞLU
İŞYERİ HEKİMİ
RIFAT ŞAİR
DİĞER SAĞLIK PERSONELİ
NURŞEN EREN
DANIŞMA
YASEMİN DİKİCİ
İŞYERİ HEKİMİ